Dołącz do nas

Rejestracja na stronie Centrum Popularyzacji Matematyki „SIGNUM” pozwoli Ci na:
  1. regularne otrzymywanie informacji na Twój adres mailowy o imprezach matematycznych organizowanych przez nas,
  2. głosowanie w konkursach.
 
Jeżeli nie masz jeszcze konta na naszej stronie, wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłany list. Postępuj według wskazówek w tym liście, aby zakończyć rejestrację.
 
Wymagane pole | Informacja: najedź myszką na ikonkę
Jeżeli jesteś nauczycielką (nauczycielem) lub uczennicą (uczniem), prosimy Cię także o podanie rodzaju i numeru szkoły lub przedszkola oraz miejscowości. Umożliwi to nam wysyłanie informacji o imprezach matematycznych do odpowiednich grup osób.
Dodatkowo, jeśli jesteś uczennicą (uczniem), prosimy o podanie klasy, do której uczęszczasz.

Jeżeli nie jesteś związany przez naukę lub pracę ze szkołą, wpisz poniżej w polach "Rodzaj szkoły lub przedszkola", "Nr", "w" tekst: "nie dotyczy".

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu przekazywania informacji mailowych o imprezach matematycznych lub umożliwienia głosowania w konkursach organizowanych przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM, zgodnie z zaznaczonymi powyżej opcjami.
Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/-am się z obowiązkiem informacyjnym Administratora w zakresie przetwarzania moich danych osobowych na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody.

Wymagane pole | Informacja: najedź myszką na ikonkę
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony! Mamy nadzieję że zostaniesz!