Dołącz do nas

Rejestracja na stronie Centrum Popularyzacji Matematyki „SIGNUM” pozwoli Ci na:
  1. regularne otrzymywanie informacji na Twój adres mailowy o imprezach matematycznych organizowanych przez nas,
  2. głosowanie w konkursach.
 
Jeżeli nie masz jeszcze konta na naszej stronie, wypełnij poniższy formularz i kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Na podany przez Ciebie adres mailowy zostanie wysłany list. Postępuj według wskazówek w tym liście, aby zakończyć rejestrację.
 
UWAGA: Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie lub warsztatach, ale nie chcesz otrzymywać informacji o imprezach ani brać udziału w głosowaniach - nie wypełniaj poniższego formularza. Zamiast tego przejdź do zakładki Konkursy lub Warsztaty, wybierz interesującą Cię imprezę i na jej stronie wypełnij odpowiedni formularz zgłoszeniowy.
 
Wymagane pole | Informacja: najedź myszką na ikonkę

 

OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

 

  1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Politechnikę Białostocką z siedzibą w Białymstoku, ul. Wiejska 45A, 15-351 Białystok (dalej Uczelnia). W celu skontaktowania się z Uczelnią, osoba, której dane osobowe są przetwarzane może napisać e-mail do Inspektora Ochrony Danych, na adres: iod@pb.edu.pl

  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przekazywania informacji mailowych o imprezach matematycznych lub umożliwienia głosowania w konkursach organizowanych przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM, zgodnie z zaznaczonymi opcjami w formularzu rejestracyjnym.

  3. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych są dostępne tutaj

 

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych w celu przekazywania informacji mailowych o imprezach matematycznych lub umożliwienia głosowania w konkursach organizowanych przez Centrum Popularyzacji Matematyki SIGNUM, zgodnie z zaznaczonymi powyżej opcjami.
Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/-am się z obowiązkiem informacyjnym Administratora w zakresie przetwarzania moich danych osobowych na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody.

Wymagane pole | Informacja: najedź myszką na ikonkę
Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony! Mamy nadzieję że zostaniesz!